logo         

O NÁS

Svou firmu Truhlářství Látr jsem založil v roce 2005, tehdy dočasně jako vedlejší činnost při zaměstnání. Několik let jsem získával zkušenosti a spokojené zákazníky. Od počátku roku 2012 se své firmě věnuji naplno.

Zhotovuji originální výrobky na zakázku především z masivu. Kladu důraz na kvalitu, praktičnost i estetičnost. Nabízím kompletní truhlářský servis od počátečního návrhu až po konečnou montáž výrobků.

Vybavím Vaši kancelář, restauraci či prodejnu stejně tak jako rodinné domy nebo byty. Dále provádím i pokládku plovoucích podlah, renovaci starého či poničeného dřevěného nábytku.

Jsem si jist, že vám mám co nabídnout. Přesvědčit se o tom můžete v mé galerii. Rád Vám poskytnu odbornou pomoc, osobní konzultaci a zpracuji cenovou nabídku. Vím, že seriózní přístup a kvalitně odvedená práce se vyplácejí.

Dle vašeho zájmu zhotovím a zajistím:

  • předběžnou kalkulaci a návrh
  • nábytek a výrobky ze dřeva na míru
  • kvalitní úpravu a montáž
  • dopravu z truhlárny k Vám a následnou montáž
  • profesionální přístup a přijatelné ceny

V sekci galerie si můžete prohlédnout již dokončené práce nebo se nechat inspirovat pro Vaše budoucí projekty. Podívejte se také na projekty, na kterých jsem spolupracoval v sekci Kde lze vidět naši práci.

Neváhejte mne kontaktovat! Těším se na úspěšnou spolupráci!

Jan Látr